DCM Grup Mimarlık İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi

DCM Grup mimari ve iç mimari projelendirme,proje yönetimi ve taahhüt hizmetleri vermektedir. Projelerini konsept aşamasından ele alıp,anahtar teslimine kadar takip eden firma çeşitli ölçeklerde birçok projede yer almıştır.

Dcm Grup Mimarlık İnşaat Dış Ticaret Limited şirketi olarak Rusya Federasyonu ve Türk Cumhuriyetlerinin inşaat norm ve standartlarına göre mimari projelendirme işlerinde uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız. Konut kompleksleri,alış-veriş merkezleri,oteller,kamu binaları ve bu yapılara ait 3d görsel çalışmalar hazırlayarak doğru maliyet analizleriyle proje bütçesi dahilinde zamanında ve kalite standartlarımıza uygun proje teslimleri ana hedefimizdir. İnşaat süresi boyunca verilen proje desteği,nitelikli taşeronların proje sürecine katılması,sıradışı tasarım fikirlerinin uygulamaya dahil edilmesi ve gelişen sorumluluk bilincimiz işverenlerimizle uzun süreli çalışmamıza imkan sunmaktadır.

  • Firma Vizyonu

    Firmamız ince işlerin projelendirme çalışmaları dışında uygulama alanındaki faaliyetlerine uluslararası projelere imza atarak göstermiştir. Uygulama projelerine ait imalat çizimlerinin hazırlanması,malzeme montajlarıının yapılması ve en önemlisi müşteri memnuniyeti projenin her aşamasından daha önemli olup projeyi şekillendirir.

  • Proje ve Teklif

    DCM Grup proje tekliflerini detaylı hazırlayarak işverene olağandışı ek maliyetler getirmemesiyle,malzeme portföyünün geniş olmasıyla ve uluslararası işverenlerle çalışmanın getirdiği tecrübeyle inşaat piyasasındaki yerini almıştır.