Firma Profili

Şirket kurucumuz Umut SAYGI 2003 öğretim yılında İ.T.Ü mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra Rusya Federasyonu ve Türk Cumhuriyetlerinde edindiği tecrübelerden ve güvenilir iş bağlantılarından sonra şirketimizi DCM Grup Mimarlık inşaat ve dış ticaret limited şti. olarak 2009 yılında Moskovada faaliyete geçirmiştir , gelen talepler üzerine ise 2013 yılında İstanbul şubesi açılmıştır. Şirketimiz proje,emlak ve lojistik departmanları konseptinde hizmet vermek amacıyla grup şirketleri olarak inşaat piyasasına açılmıştır.

Kaliteyi ve müşterisinin beklentilerini herşeyin üzerinde görerek projelendirme ve uygulama alanlarında gururla hizmet vermektedir.Özetle bizler genel yüklenici olarak bir işin zamanında ve belirtilen bütçe dahilinde tamamlanması için tüm sorumluluğu üstleniyoruz. DCM Grup mimari ve uygulama alanlarında teknoloji ve literaturü takip ettiği gibi kendi bünyesinde inşaat süreci esnasında oluşacak farklı faaliyetlerin zaman çizelgelerini gösteren bir ön inşaat programı geliştirmektedir.

DCM grup deneyimli elemanları,çağdaş iş anlayışı ve dürüst müşteri ilişkileriyle en iyi hizmet sunmayı amaç edinmiştir.Seçkin,hızlı,bilgili,tecrübeli,emniyetli,kaliteli hizmet arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı amaç ediniriz.İşimize göstermiş olduğumuz bu özen bizi mimari proje ofisleri içerisinde en çok tercih edilen olma konumuna ulaştırmıştır.